VU Filosofijos fakultetas 642x336Rugsėjo 25 d. VU Filosofijos fakulteto rinkimų komisija, išnagrinėjusi pateiktus dokumentus, kandidatu į Filosofijos fakulteto Ugdymo mokslų instituto direktoriaus pareigas patvirtino doc. dr. Simoną Šabanovą.

Kandidato gyvenimo aprašymas ir Instituto raidos planas.

Kandidato Instituto raidos plano pristatymas ir diskusija su bendruomene vyks spalio 2 d. 15:00 val. Filosofijos fakulteto 403 auditorijoje. Negalintiems atvykti, bus sudaryta galimybė prisijungti nuotoliniu būdu.

Ugdymo mokslų instituto bendruomenės balsavimas vyks spalio 7 d. 8:00-16:00 val. Filosofijos fakulteto 106 kab.

Išankstinis Ugdymo mokslų instituto bendruomenės balsavimas – spalio 4 d. 8:00-15:00 Filosofijos fakulteto 106 kab.

Rinkėjai – VU Statuto 12 str. 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys Ugdymo mokslų instituto mokslo darbuotojai ir dėstytojai.

Rinkikų kolegijos (5 Ugdymo mokslų instituto Valdybos deleguoti ir 5 Rektoriaus deleguoti nariai) balsavimas vyks spalio 11 d. 8:00-15:00 Filosofijos fakulteto 106 kab.

Išankstinis rinkikų kolegijos balsavimas – spalio 10 d. 8:00-16:00 Filosofijos fakulteto 106 kab.

Valdybos deleguoti rinkikų kolegijos nariai yra įpareigojami balsuoti proporcingai atsižvelgiant į kandidatų gautus Ugdymo mokslų instituto rinkėjų balsus.