Edukacinės ir vaiko psichologijos jaunųjų tyrėjų-studentų mokslinis seminaras

Pradžia: 2024-06-13 12:00
Pabaiga: 2024-06-13 14:30

seminaras42024 m. birželio 13 d. 12 val. kviečiame į Edukacinės ir vaiko psichologijos jaunųjų tyrėjų-studentų mokslinį seminarą. Seminaro metu savo tyrinėjimų temas jums pristatys jaunieji tyrėjai: Laura Čepaitė, Ema Tamošauskaitė, Robertas Varnas, Laura Kersnauskienė. Seminarą moderuos Edukacinės ir vaiko psichologijos magistrantūros studijų programos vadovė – doc. dr. Sigita Girdzijauskienė.

Seminaro programa:

12.00 – 12.10 val. Psichologijos instituto direktorės prof. dr. R.Jusienės sveikinimo žodis

12.10 – 12.40 val. Laura Čepaitė „Mokinių motyvuojančių įsitikinimų, matematikos pamokose patiriamų emocijų ir matematikos pasiekimų sąsajos“

12.40 – 13.10 val. Ema Tamošauskaitė „9-10 klasių mokinių kūrybiškumo ir elgesio problemų sąsajos“

13.10 – 13.40 val. Robertas Varnas „Suaugusių, turėjusių specifinių mokymosi sutrikimų, socialinės ir emocinės patirtys mokykloje“

13.40 – 14.10 val. Laura Kersnauskienė „Žaidimo terapijos taikymas Lietuvoje: psichoterapeutų ir psichologų klinikinės darbo patirtys su vaikais“

Mokslinį seminarą organizuoja VU Filosofijos fakulteto Psichologijos institutas  ir Edukacinės ir vaiko psichologijos magistrantūros studijų programos komitetas.