Mokslinė praktinė konferencija „Gyvenimo įgūdžių ugdymo pamokos: patirtis ir įžvalgos“

Pradžia: 2024-06-11 09:30
Pabaiga: 2024-06-11 17:00

GĮ FsF event2023 metais Vilniaus universitete startavusi nacionalinė pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programa „Gyvenimo įgūdžių ugdymas“ baigiama moksline praktine konferencija „Gyvenimo įgūdžių ugdymo pamokos: patirtis ir įžvalgos“, kuri vyks š. m. birželio 11 dieną Aula Parva (VU centriniai rūmai, Universiteto g. 3).

Konferencijoje pranešimus pristatys „Gyvenimo įgūdžių ugdymo“ programos lektoriai ir dalyviai. Mokytojai pranešimuose aptars socialinio ir emocinio ugdymo, sveikatos ir gyvybės saugojimo, krizių prevencijos, gyvenimo įgūdžių pamokos dizaino temas.

Kviečiame dalyvauti! Registracija: https://forms.office.com/e/cM3wPyrgFT

Konferencijos programa.