Atvira paskaita „Socialinis darbas karo metu. Ukrainos patirtis“

Pradžia: 2024-09-24 15:00
Pabaiga: 2024-09-24 16:30

Paskaita 642x4102024 rugsėjo 24 d. 15 val. Socialinio darbo IV kurso Socialinės ekologijos dalyką studijuojantiems sutentams doc. dr. Oksana Boiko skaitys paskaitą labai aktualia šiandien tema: „Socialinis darbas karo metu. Ukrainos patirtis“.

Doc. dr. Oksana Boiko yra Nacionalinio Kijevo universiteto, Kijevo Mohylos akademijos, prof. V. Poltaveco vardo socialinio darbo mokyklos katedros vedėja. Jos mokslinių interesų sritys: tarptautinis socialinis darbas; socialinis darbas ir psichikos sveikata; bendruomenės atsparumo stiprinimas. Nuo 2022 m. vasario mėnesio Oksana Boiko koordinuoja iniciatyvą „Solidarumas ir parama Ukrainos socialinio darbo dėstytojams“.

Paskaitos tema – „Socialinis darbas karo metu“. Oksana Boiko pasidalins Ukrainos socialinių darbuotojų patirtimi dirbant karo sąlygomis, papasakos, kaip šiomis dienomis Ukrainoje vyksta socialinio darbo studijos, kokie įgūdžiai reikalingi būsimiems socialiniams darbuotojams vykdant savo profesinę veiklą karo sąlygomis. Mes Lietuvoje nemažai diskutuojame apie socialinių paslaugų sistemų atsparumą, tuo tarpu karas Ukrainoje tapo tiesioginiu išbandymu šioms sistemoms, jų darbuotojams ir klientams. Būtent todėl Oksanos Boiko paskaita suteiks vertingų žinių ir įžvalgų tiek socialinio darbo studentams ir dėstytojams, tiek ir praktikams.

Nuotolinio prisijungimo nuoroda - https://bit.ly/3ZtbqSe