Prof. habil. dr. Audriaus Beinoriaus monografijos "SAṂVĀDA Filosofiniai pokalbiai su Indija" sutiktuvės

Pradžia: 2024-10-23 17:00
Pabaiga: 2024-10-23 19:00

2024 10 23 17 val. anonsas mažas Beinoriaus monografija2024 m. spalio 23 d. (trečiadienis) 17 val. Lietuvos mokslų akademijos Mažojoje konferencijų salėje (Gedimino pr. 3, Vilnius), sutiksime naujausią prof. habil. dr. Audriaus Beinoriaus monografiją SAṂVĀDA Filosofiniai pokalbiai su Indija. Kviečiame dalyvauti!

Dalyvaus: knygos autorius prof. habil. dr. AUDRIUS BEINORIUS, J. E. Nepaprastasis ir įgaliotasis Indijos Respublikos ambasadorius Lietuvoje ponas SHRI DEVESH UTTAM, filosofai prof. dr. NAGLIS KARDELIS (Lietuvos kultūros tyrimų institutas) ir doc. dr. VYTIS SILIUS (VU Filosofijos fakultetas).

Renginį ves doc. dr. KRISTINA GARALYTĖ (VU Azijos ir transkultūrinių studijų institutas).