VU psichologijos studijoms - 55-eri

Pradžia: 2024-09-27 10:00
Pabaiga: 2024-09-27 18:00

Artboard 1Prieš 55 metus, 1969 metais, Vilniaus universitete pradėtos psichologijos studijos! Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Psichologijos institutas kviečia drauge paminėti ir švęsti šią progą.

Renginys „VU psichologijos studijoms - 55-eri“ vyks 2024 m. rugsėjo 27 d. Vilniaus universiteto Teatro salėje (Universiteto g. 3). Pradžia – 10:00.

Prisiminsime svarbiausius psichologijos studijų Vilniaus universitete istorijos momentus, pagerbsime psichologijos studijų pradininkus, dalinsimės prisiminimais ir įžvalgomis apie psichologijos raidą. Renginį pradėsime ir baigsime koncertu, o po jo kviesime toliau bendrauti Alma Mater kavinėje.

Tikimės, kad tai bus puiki proga susitikti su skirtingų laidų VU psichologijos absolventais, dėstytojais ir kurso draugais.