Vladas Lazersonas virselisVilniaus Universiteto leidykla išleido knygą „Vladas Lazersonas. Rinktiniai raštai“ (sudarytojai: Albinas Bagdonas ir Polina Pailis). Vilnius: VU leidykla, 2014. - 464 p. Knygos viršelis.

Knygoje pristatomi žymaus tarpukario Lietuvos psichologo ir gydytojo Vlado Lazersono (1989-1945) lietuvių kalba spausdinti straipsniai. Medžiaga suskirstyta į keturias dalis: Bendrosios psichologijos, Ugdymo psichologijos, Klinikinės ir sveikatos psichologijos bei Teisės psichologijos. Penktoji knygos dalis skirta V. Lazersono asmenybei ir veiklai (biografija, veiklos chronologija, spausdintų darbų sąrašas, dukters ir vienos studentės atsiminimai).

Knyga parengta įgyvendinant Europos Socialinio Fondo remiamą projektą „Pripažįstamos kvalifikacijos neturinčių psichologų tikslinis perkvalifikavimas pagal Vilniaus universiteto bakalauro ir magistro psichologijos studijų programas – VUPSIS“ (2011 m. rugsėjo 29 d. sutartis Nr. VP1-2.3.-ŠMM-04-V-02-001/Pars-13700-2068).

Kontaktinis asmuo:
Danguolė Žiūraitienė