Išleista VU Filosofijos fakulteto Bendrosios psichologijos katedros docentės Laimos Bulotaitės monografija „Rizikingas elgesys: samprata, paplitimas, veiksniai“. Vilnius: VU leidykla, 2014. - 168 p. Knygos viršelis - parsisiųsti. Knygos pratarmė - parsisiųsti.

Monografijoje analizuojama šiuolaikinė rizikingo elgesio samprata, apžvelgiamos teorijos, tyrimai. Supažindinama su studentų rizikingo elgesio tyrimo rezultatais: rizikingo elgesio tipais, jų sąsajomis, paplitimu, socialiniais demografiniais bei asmenybiniais veiksniais. Pateikiamos studentų sveikatos stiprinimo bei rizikingo elgesio prevencijos rekomendacijos aukštosioms mokykloms.

Knyga parengta įgyvendinant Europos Socialinio Fondo remiamą projektą „Pripažįstamos kvalifikacijos neturinčių psichologų tikslinis perkvalifikavimas pagal Vilniaus universiteto bakalauro ir magistro psichologijos studijų programas – VUPSIS“ (2011 m. rugsėjo 29 d. sutartis Nr. VP1-2.3.-ŠMM-04-V-02-001/Pars-13700-2068).

Kontaktinis asmuo:
Danguolė Žiūraitienė