Šiais metais konferencijoje - traumų psichologo žvilgsnis į procesus, vykstančius praėjus 25 metams po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo: kaip jaučiasi įvairių kartų žmonės, kaip tai susiję su jų istorija ir dabartimi, kaip socialinius pokyčius išgyveno tautinių mažumų ar specifines traumas patyrę žmonės. Ką patiria Sausio 13-osios gynėjai ir jų artimieji, Černobylio likvidatoriai, nusižudžiusiųjų artimieji ar bandę nusižudyti? Diskutuosime apie teorines įžvalgas ir praktines rekomendacijas įvairiems specialistams, bandysime susivokti, kur esame ir kaip konstruktyviai galėtume kurti sveikesnę visuomenę.
KONFERENCIJOS PROGRAMA
Konferencija finansuojama Europos socialinio fondo lėšomis pagal visuotinės dotacijos priemonę Nr. VP1-3.1-ŠMM-07-K-02-023.
Konferencija skirta psichologams, medikams, socialiniams darbuotojams, filosofams, sociologams, istorikams, politologams ir kitų sričių specialistams.
Konferencija vyks 2015 m. balandžio 10 d. Vilniaus universiteto Teatro salėje (Universiteto g. 3, Vilnius). Konferencijos dalyviai gaus konferencijos medžiagą ir dalyvio pažymėjimus. Dalyvavimas nemokamas.
Konferenciją organizuoja Vilniaus universiteto Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedra bendradarbiaudama su Lietuvos psichologų sąjunga ir Lietuvos traumų psichologijos asociacija.