JaponijaJaponijos švietimo, kultūros, sporto, mokslo ir technologijų ministerija (Monbukagakusho: MEXT) siūlo Lietuvos piliečiams 4 stipendijų programas studijoms Japonijoje nuo 2016 m. balandžio mėn.:

Undergraduate Students
Research Students
Specialized Training College Students
College of Technology Students

Norintys dalyvauti konkurse, Švietimo mainų paramos fondui turi pateikti visus dokumentus, išvardintus atitinkamos stipendijų programos aprašyme prie punkto “APPLICATION POCEDURE”.

Visi dokumentai turi būti pateikti anglų kalba arba su oficialiu patvirtintu vertimu į anglų kalbą.

Dokumentų formos ir papildoma aktuali informacija – Švietimo mainų paramos fondo tinklalapyje.