Šv. Marijos Eugenijos vaikų dienos centras Všį SOTAS siūlo darbą su vaikais ir jaunimu dienos centre, atviroje jaunimo erdvėje.

Apie organizacija: VšĮ SOTAS (Socialinės tarnystės savanoriai) nuo 2002 metų vykdo socialinę veiklą, nukreiptą į vaikų, jaunimo ir jų šeimų gerovę. Ypatingas dėmesys skiriamas asmens ugdymui, pirmiausia stiprinant jo vertę ir orumą.

Apie darbą: darbas su vaikais dienos centre, darbas atviroje jaunimo erdvėje.

Tu esi puikus kandidatas, jei:

• Moki dirbti su vaikais ar jaunimu
  • Gebi organizuoti
  • Gebi dirbti savarankiškai ir komandoje
  • Esi kūrybiškas ir iniciatyvus

Mes tau siūlome:

• Darbą nevyriausybinėje organizacijoje pagal išskirtinį metodą
  • Draugišką ir naujas idėjas palaikančią komandą
  • Darbą pilnu etatu, užmokestis – 430 Eur į rankas.

Jei susidomėjai, siųsk savo CV ir motyvacinį laišką el. paštu , kuriame papasakok: kaip įsivaizduoji, kas yra geras ir kokybiškas darbas su vaikais ir jaunimu, kaip tokio darbo sieksi savo veikla centre, kokias veiklas esi (su)organizavęs.

Darbo skelbimas