studentai rasto darbasTautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skelbia konkursą Premijai už geriausią baigiamąjį darbą Lietuvos tautinių mažumų tematika gauti.

Konkurse dalyvauti gali visų studijų pakopų (bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros) aukštųjų universitetinių mokyklų absolventai, einamaisiais akademiniais metais apgynę Lietuvos tautinių mažumų studijų srities baigiamąjį mokslo darbą arba kitos tematikos mokslo darbą, kuriame tautinių mažumų aspektai buvo plačiai nagrinėti ir integruoti.

Numatoma skirti tris premijas:

• Premija už apgintą baigiamąjį bakalauro studijų darbą (1 nominacijos grupė),
  • Premija už apgintą baigiamąjį magistro studijų darbą (2 nominacijos grupė),
  • Premija už apgintą doktorantūros studijų disertacinį darbą (3 nominacijos grupė).

Baigiamieji mokslo darbai kartu su papildomais dokumentais priimami iki š. m. birželio 30 d. (imtinai) adresu: Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Raugyklos g. 25-102, LT-01140 Vilnius.

Premijos už geriausią baigiamąjį mokslo darbą tautinių mažumų tematika skyrimo nuostatai.

Daugiau informacijos taip pat galite rasti Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės tinklalapio skiltyje Konkursai ir socialinio tinklo svetainės Facebook paskyroje.