mama jazz 2016Lapkričio 17-20 dienomis vyksiantis Vilnius Mama Jazz festivalis ieško sociologijos ir socialinės politikos bakalaurantų bei magistrantų, norinčių ir galinčių atlikti sociologinius tyrimus džiazo kupinoje atmosferoje.

Iš tyrimo atlikėjų tikimasi: sukurti tyrimo dizainą, atlikti tyrimą ir paruošti tyrimo ataskaitą. Už pagalbą atliekant tyrimą festivalis įsipareigoja tyrimo komandos dalyvius pamaitinti ir nemokamai įleisti į mokamus džiazo koncertus. Praeitais metais buvo tikrai smagu!

Susidomėjai? Tuomet kviečiame REGISTRUOTIS.

Registracija vyksta iki pirmadienio, spalio 31 dienos. Jeigu susidomėjusių bus daugiau, nei reikia suburti komandai, vyks atranka. Bet kuriuo atveju, su visais užsiregistravusiais bus sukontaktuota el. paštu iki lapkričio 3 dienos (ketvirtadienio).

Kontaktinis asmuo:
Nikė Kiškytė