SHARE L BS LTUsmPristatome SHARE (angl. Survey of Health, Ageing and Retirement in Europe) projekto metinę ataskaitą (2016) . Vilniaus universitetas SHARE mokslinių tyrimų infrastruktūroje dalyvauja kaip partnerinė mokslinių tyrimų institucija.

SHARE – viena pagrindinių Mokslinių tyrimų infrastruktūrų (MTI) Europos mokslinių tyrimų erdvėje, skirta Europos sveikatos, senėjimo ir išėjimo į pensiją tyrimams. Tai inovatyvi, multidisciplininė, tarptautinė, tinklinė duomenų bazė, apimanti 20 Europos šalių ir Izraelio valstybės mikro duomenis sveikatos, socioekonominio statuso, socialinio ir šeimos tinklų srityse (sukaupta apie 85 tūkst. asmenų duomenų, apie 150 tūkst. interviu). Daugiau informacijos.

Kontaktinis asmuo:
SHARE Lietuva atstovas