isep logoKviečiame VU studentus dalyvauti ISEP (angl. International Student Exchange Programs) mainų programos atrankoje ir 2018/2019 m. m. rudens semestrą ar visus akademinius metus praleisti viename iš Jungtinių Amerikos Valstijų ar kitų šalių universitetų.

Daugiau informacijos apie ISEP programą ir atrankos procesą.

Paraiškos priimamos iki 2017 m. gruodžio 12 d. (imtinai). Dokumentus vidinei atrankai pateikti į Tarptautinių programų ir ryšių skyrių, VU centriniai rūmai, 242 kab. arba skenuotus atsiųsti el. paštu .

Kilus klausimams, kreipkitės į Julių Pukelį, VU Centriniai rūmų 242 kab., tel. (8-5) 268 7156.

Atkreipiame dėmesį, kad dalyvaujant konkurse dauguma užsienio šalių universitetų prašo pateikti galiojančius TOEFL/EILTS testo rezultatus.