LMA laiptaiLietuvos mokslų akademijos prezidiumas patvirtino 2017 metų Lietuvos mokslų akademijos premijas, skirtas jaunųjų mokslininkų ir doktorantų mokslinių darbų konkurso nugalėtojams.

Humanitarinių ir socialinių mokslų srityje skirtos dvi premijos, viena kurių atiteko VU Filosofijos fakulteto Psichologijos instituto asistentei dr. Paulinai Želvienei už mokslo darbų ciklą „Adaptacijos sutrikimas Lietuvoje: paplitimas, rizikos veiksniai ir psichologinės pagalbos galimybės“ (vadovas – doc. dr. Evaldas Kazlauskas).

Antroji premija skirta VU TSPMI doc. dr. Vytautui Kuokščiui už straipsnių rinkinį „Baltijos šalių patirtis per 2008-2010 m. krizę: reakcijos ir (skirtingos) sėkmės aiškinimas“.

LMA konkurso rezultatai.

Nuoširdžiai sveikiname konkurso nugalėtojus!

Daugiau informacijos