Erasmus VU FsfDėmesio! Baigėsi studentų atrankos procesas pagal ERASMUS+ programą.
Kviečiame susipažinti su sąrašais bei dalyvauti informaciniame seminare.

ERASMUS+ stipendiją laimėjusių bei atsarginių sąrašus rasite adresu http://www.erasmus.tprs.vu.lt/ bei savo fakultete.

Atrinktus dalyvauti ERASMUS programoje ir atsarginiuose sąrašuose esančius studentus kviečiame dalyvauti informaciniuose seminaruose, kurie vyks:

• 2018 m. kovo 19 d., pirmadienį, 15.00 val. Teatro salėje (Centriniai rūmai) renkasi studentai, atrinkti į universitetus šiose šalyse:

Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Kipras, Kroatija, Prancūzija, Šveicarija, Vengrija, Vokietija.

• 2018 m. kovo 20 d., antradienį, 15.00 val. Teatro salėje (Centriniai rūmai) renkasi studentai, atrinkti į universitetus šiose šalyse:

Airija, Italija, Jungtinė Karalystė, Lenkija, Malta, Nyderlandai, Norvegija, Portugalija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Turkija.

Informacinių seminarų metu bus paaiškinti tolimesni veiksmai, praėjusiems Erasmus vidinę atranką studentams, tad dalyvavimas juose yra privalomas.

Kontaktinis asmuo:
Agnė Jacynaitė