FTI konkursas 2017Apgynėte savo bakalauro, magistro ar daktaro darbą socialinių mokslų srityje Lietuvoje 2017 metais? Spausdinote straipsnį? Taikėte kokybinius tyrimo metodus?

Bandykite jį teikti "Geriausio kokybinio darbo Lietuvoje 2017" konkursui!

SĄLYGOS: Dalyvavimas konkurse nemokamas. Planuojamas informavimas apie laimėtoją 2018 m birželio mėn. Geriausio darbo autorius bus apdovanotas privačių rėmėjų prizais :-) Atskirai bus apdovanotas ir geriausio kokybinio tyrimo aprašymas 2017 m atspausdintame straipsnyje.

KONKURSO KOMISIJA: Darbų vertinimo komisiją sudaro mokslų daktarai ir tyrėjai, patys sėkmingai apgynę kokybinius darbus socialinių mokslų srityje. Be to, iškilus klausimui dėl vieno ar kito darbo pranašumo, bus konsultuojamasi su tarptautine komisija – kokybinių tyrimų klasikais ir fenomenologinės filosofijos žinovais.

DARBAI PRIIMAMI: nuo 2018 m. kovo 11 d. iki 2018 m. balandžio 8 d.

DARBŲ TEIKIMO TVARKA:
1) manyti, kad Jūs vertas tokio apdovanojimo;
2) atsiųsti savo darbo elektroninę kopiją, jo santrauką anglų kalba ir laiškelį, kuriame trumpai pagrįstumėte, kodėl Jūs manote, kad šis darbas galėtų būti vertas tokio apdovanojimo į (e-laiško temą nurodykite: “Geriausio kokybinio darbo Lietuvoje 2017 konkursui”);
3) atsiųsti savo surištą darbą ir jo santrauką šiuo adresu: Kokybinio darbo 2017 konkursui, Iki pareikalavimo, Gedimino pr. 7, Vilnius, LT-01103;
4) jei tai straipsnis - pažymėkite, kokiame žurnale spausdinotės. Ir, jei įmanoma, atsiųskite žurnalo numerio, kuriame yra Jūsų straipsnis, popierinę versiją.

Konkurso prieiga socialiniame tinkle Facebook

Fenomenologinių tyrimų instituto informacija