VU vaiku stovykla2018Jau aštuntus metus iš eilės Vilniaus universiteto (VU) bendruomenės narių vaikus kviečiame pradėti atostogas aktyviai ir dūkti VU Sveikatos ir sporto centro dienos sporto stovykloje!
Stovyklos programa: šokiai, futbolas, krepšinis, lengvoji atletika, orientavimosi sportas, anglų k. užsiėmimai, pėsčiųjų žygis, mini golfas, sveikos gyvensenos pamokėlės ir kt.

I-oji stovyklos pamaina (birželio 11-15 d.) skirta tik 7-9 metų amžiaus vaikams, II-oji pamaina (birželio 18-22 d.) - tik 10-11 metų vaikams.
Stovyklos kainos: vienos pamainos įkainis - 80 EUR (VU darbuotojų vaikams); 100 EUR - visiems kitiems.

Daugiau informacijos