isep logoKviečiame VU studentus dalyvauti ISEP (International Student Exchange Programs) mainų programos atrankoje ir 2019 m. pavasario semestrą praleisti viename iš Jungtinių Amerikos Valstijų ar kitos šalies universitete. Daugiau informacijos apie programą ir atrankos procesą rasite čia.

Paraiškos priimamos iki 2018m. birželio 14 d. (imtinai). Dokumentus vidinei atrankai pateikti į Tarptautinių ryšių skyrių, VU centriniai rūmai, 242 kab. arba skenuotus atsiųsti el. paštu:

Kilus klausimams, kreipkitės į Julių Pukelį, VU Centriniai rūmai 242 kab., tel. 85 2687156, el. p. . Atkreipiame dėmesį, kad dauguma užsienio šalių universitetų dalyvaujančių konkurse prašo pateikti galiojančius TOEFL/EILTS testo rezultatus.