MG 7978 642x336Liepos 5 dieną, 14 valandą, Vilniaus universitete (VU) prasideda antrasis priėmimo į magistrantūrą ir profesines pedagogines studijas etapas, kuris tęsis iki liepos 9 dienos 24 valandos.*

Šio etapo metu VU ISAS galima registruotis ir teikti prašymus studijuoti arba koreguoti pirmojo etapo metu pateiktus prašymus. Stojantieji gali nurodyti iki 10 pageidaujamų studijų programų, kurias reikia išdėstyti prioriteto mažėjimo tvarka – nuo labiausiai iki mažiausiai pageidaujamos.

Priėmimas vykdomas į valstybės finansuojamas (VF) ir valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Profesinėms pedagoginėms studijoms Vilniaus mieste šiemet skirtos 85-ios VF studijų vietos, į kurias įstojusiems kas mėnesį bus išmokama 115,90 EUR dydžio stipendija.

Stojantieji į psichologijos magistrantūros ir profesines pedagogines studijas liepos 9 d. privalo išlaikyti motyvacijos vertinimą (tvarkaraštis).
Išsami informaciją apie stojimą galima rasti Vilniaus universiteto tinklalapyje stojantiesiems.

*stojantieji į studijų programas, kuriose numatytas motyvacijos vertinimas turi pateikti prašymu ne vėliau kaip likus 24 val. iki motyvacijos vertinimo pradžios
________________________________________

Pasibaigus pagrindinio priėmimo antrajam etapui, nuo liepos 16 d. 13 val. iki rugpjūčio 24 d. 24 val. bus vykdomas papildomas priėmimas motyvacijos vertinimas – papildomo priėmimo metu vyks rugpjūčio 22–23 dienomis.