Eisena FsF 17Sveikiname naujų mokslo metų proga ir kviečiame dalyvauti 2018–2019 studijų metų pradžios šventės „Renovatio studiorum“ renginiuose, kurie vyks 2018 m. rugsėjo 3-ąją dieną (pirmadienį):

9.30 val. Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimo ceremonija Bibliotekos kieme (Universiteto g. 3)

10.00 val. Dekano prof. Arūno Poviliūno, Vilniaus universiteto prorektorės dr. Birutės Švedaitės-Sakalauskės, studijų prodekanės dr. Jolantos Aleknevičienės sveikinimai
Pirmoji paskaita „Azija kaip mūsų valia ir vaizdinys“ Vilniaus universiteto Teatro salėje (Universiteto g. 3)
Paskaitą skaito Azijos ir transkultūrinių studijų instituto profesorius Audrius Beinorius
Filosofijos fakulteto institutų atstovų ir studentų atstovybės sveikinimai

11.45 val. Šventinė visų studentų, dėstytojų ir administracijos nuotrauka Bursų kieme (Universiteto g. 9)

12.00 val. Sociologijos ir socialinio darbo instituto profesoriaus Zenono Norkaus fotografijos parodos „Lietuva nuo dviračio balno“ ir Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Filosofijos fakultete fotografijų parodos pristatymas. Vieta: Filosofijos fakulteto 2 a. fojė (Universiteto g. 9).

12.20 val. Pirmakursių susitikimai su kuratoriais ir/ar dėstytojais:

Bakalauro pakopos:  Auditorija

•  Azijos studijos (Artimųjų Rytų studijos, Japonologija, Pietų Azijos studijos, Sinologija)

J. Kovalevskio aud.
(ATSI, Universiteto. g. 5)

•  Filosofija  307
  •  Kriminologija 302
  •  Psichologija  301
  •  Socialinis darbas  209
  •  Socialinė politika  207
   •  Sociologija  306
  •  Vaikystės pedagogika  204
  Magistrantūros pakopos:
  •  Religijos studijos 107
  •  Šiuolaikinės Azijos studijos J. Kovalevskio aud.
(ATSI, Universiteto. g. 5)
  •  Visos kitos studijų programos 214

14.45 val. Darbuotojų, studentų ir alumnų eisena Gedimino prospektu nuo LR Seimo rūmų į VU Didįjį kiemą

15.30 val. „Renovatio studiorum“ – iškilminga studijų metų pradžios ceremonija Universiteto Didžiajame kieme

16.30 val. Šv. Mišios akademinei bendruomenei Arkikatedroje bazilikoje (vadovaus Vilniaus arkivyskupas G. Grušas).

18.00 val. Maldos vakaras „Viltis neapgauna“ su VU Šv. Jonų bažnyčios Gospel choru (Šv. Jono g. 12).

Iki susitikimo renginiuose!