Mainai pagal dvišales sutartisVilniaus universiteto studentai kviečiami dalyvauti mainų per dvišales sutartis atrankoje ir 2018/2019 m. m. rudens semestrą ar akademinius metus praleisti vienoje iš partnerinių institucijų Pietų Korėjoje, Japonijoje, Taivane, Kinijoje, Gruzijoje, Rusijoje ir kt. Informacija apie galimybes, sąlygas, turimas kvotas ir atrankos procesą skelbiama čia.

Paraiškos priimamos iki 2018m. spalio 1d. (imtinai, išskyrus atvejus, kai registracijos terminas numatytas anksčiau).

SVARBU: Atidžiai perskaitykite partnerinių universitetų aprašus, nes į kai kuriuos universitetus registracijos terminas yra ankstesnis.

Dokumentus pateikti į Tarptautinių ryšių skyrių, VU Centriniai rūmai, 242 kab. arba skenuotus siųsti el. paštu . Vėliau gautos paraiškos svarstomos nebus.

Kilus klausimams, kreipkitės į Julių Pukelį, , +370 5 2687156.