Seminaras FranceVilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų institutas kartu su Prancūzijos mokslo institucijomis (L'École des hautes études en sciences sociales, Science Po, Centre de Sciences Humaine) rengia tarptautinį seminarą „South Asia from the Lens of Student Politics”. Seminaro pranešimuose bus ieškoma atsakymo į šiuos klausimus:

· Kodėl Pietų Azijoje studentai yra tokie politiškai aktyvūs?
· Kas motyvuoja bei skatina studentų politinę mobilizaciją?
· Kaip studentų politika veikia visuomenę bei politinius procesus?
· Kokie yra studentų politikos ir politinių partijų ryšiai?
· Kaip studentų politiką veikia neoliberalizmas, konsumerizmas bei globalizacija?

Šiuo seminaru siekiama susieti naujausius Indijos, Bangladešo, Pakistano, Nepalo, Šri Lankos studentų politikos tyrimus bei išryškinti pagrindines Pietų Azijos regiono studentų politikos tendencijas. Seminaro pranešimų pagrindu bus rengiamas specialus žurnalo SAMAJ (South Asia Multidicsiplinary Academic Journal) numeris. Seminaro programa

Seminaras vyks 2018 m. lapkričio 19 – 20 d. L'École des hautes études en sciences sociales ir Science Po, Paryžiuje.