iStock 000066164589 Medium 0Mėgsti keliauti? Atrasti kitas kultūras? Mėgsti naujas pažintis? O tuo pačiu pasisemti naujų žinių ir patirties kitose aukštojo mokslo įstaigose? Tuomet turime Tau pasiūlymą – dalyvauk studijų mainų programoje! Pradėk nuo čia – informacinis seminaras vasario 12 d., 13:30, EVAF 403 auditorijoje.

Dar turi abejonių? Nori išgirsti apie Erasmus iš pirmų lūpų? Susitikti su Erasmus studentais? Pavalgyti ir gerai praleisti vakarą? Ateik vasario 12 d. 19:00 į restoraną „Grey“, Pilies g. 2, Vilnius.

Kvietimas.

Renginiai vyks anglų kalba.