VP Kandidatu intKokio dydžio viešojo sektoriaus Lietuvai reikėtų? Ar pakankamas yra viešojo sektoriaus finansavimas Lietuvoje? Ar pakankamas Lietuvoje yra mokesčių surinkimas ir perskirstymas per valstybės biudžetą? Ar yra politinė valia Seime ir Vyriausybėje spręsti viešojo sektoriaus mažų atlyginimų problemas?

Šie ir kiti klausimai nuskambės 2019 m. balandžio 2 d. 18:00 Filosofijos fakultete (302 a.) vyksiančioje kandidatų į prezidentus diskusijoje apie viešojo sektoriaus raidą.

Diskusijoje dalyvaus Vytenis Andriukaitis, Petras Auštrevičius, Gitanas Nausėda, Ingrida Šimonytė. Vis dar laukiama Sauliaus Skvernelio sprendimo.

Diskusiją moderuos žurnalistas Aurimas Perednis.
Planuojama trukmė – 2 valandos. Būtina išankstinė registracija, vietų skaičius ribotas. Registruokitės čia.

Numatoma daryti gyvą transliaciją internetu.

Organizatoriai:

Lietuvos aktorių gildija, pirmininkas Daumantas Ciunis