Arkadu kiemas 3a2024 m. gegužės 15 d. VU Filosofijos fakulteto rinkimų komisija, išnagrinėjusi pateiktus dokumentus, kandidatu į Filosofijos fakulteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto direktoriaus pareigas patvirtino doc. dr. Deimantą Valančiūną.

Kandidato gyvenimo aprašymas ir Instituto raidos planas.

Kandidato Instituto raidos plano pristatymas ir diskusija su bendruomene vyks gegužės 22 d. 15:00 val. Filosofijos fakulteto 201 auditorijoje. Negalintiems atvykti, bus sudaryta galimybė prisijungti nuotoliniu būdu.

Azijos ir transkultūrinių studijų instituto direktoriaus rinkimai vyks gegužės 29 d. 8:00-16:00 val. Filosofijos fakulteto 106 kab.

Išankstinis balsavimas – gegužės 27 d. 8:00-16:00 Filosofijos fakulteto 106 kab.

Rinkėjai – VU Statuto 12 str. 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys Azijos ir transkultūrinių studijų instituto mokslo darbuotojai ir dėstytojai.

Instituto direktoriaus rinkimai laikomi įvykusiais, jeigu juose dalyvavo ne mažiau kaip du trečdaliai Instituto rinkėjų.

Instituto direktorius laikomas išrinktu, jei už jį balsavo daugiau nei pusė rinkimų teisę turinčių Instituto darbuotojų.