Chris 1Kokią įtaką kriminologija daro politinių sprendimų priėmėjams? Kodėl Amerikoje masinės šaudynės – gana dažnas reiškinys? Kas suplanuoja, o gal – spontaniškai įvykdo – masines žmogžudystes? Šias ir kitas kriminologijos ir kriminalinės justicijos mokslo aktualijas kviečia drauge aptarti Amerikos kriminologų asociacijos vykdomasis direktorius, Nebraskos universiteto profesorius Chris W. Eskridge.

Profesorius jau yra gerai pažįstamas tiek Lietuvos kriminologijos profesionalams, tiek ir entuziastams: Chris Eskridge mūsų šalyje lankosi nebe pirmą kartą, jo paskaitos visada sulaukia gausaus auditorijos dėmesio.

Paskaitų programa:

Gegužės 23 d., ketvirtadienis
15:00-16:30 The Rift between Science and Policy (and how to overcome it)
Vieta: 308 aud.

Gegužės 24 d., penktadienis
11:00-12:30 Mass Murder and Mass Shootings in America
Vieta: 307 aud.

Paskaitos yra nemokamos, laukiami visi norintys. Paskaitos vyks anglų kalba, be vertimo.

Chris W. Eskridge – keturių populiarių knygų, daugiau nei 70 tarptautinių publikacijų autorius, nuolat skaitantis paskaitas visame pasaulyje. Ch. W. Eskridge taip pat eina generalinio redaktoriaus pareigas moksliniame žurnale Journal of Contemporary Criminal Justice ir yra dar aštuonių tarptautinių žurnalų redakcinių kolegijų narys.