kriminologų dienaKiekvienais metais gegužės pabaigoje švenčiame Lietuvos kriminologų dieną, šiemet kviečiame ją minėti gegužės 31 d. Šia proga kviečiame į diskusiją „Pasitikėjimas teisingumu: ko tikimės iš kriminologijos?“, kurios metu pasvarstysime, kaip ir kodėl keičiasi pasitikėjimas teisėsauga ir teismais, kokie informacijos šaltiniai apie viešąjį saugumą, teisėsaugos institucijų ar teismų darbą tampa dominuojantys ir kokios kriminologijos srities žinios galėtų padėti formuoti mokslu grįstą teisėsaugos institucijų praktiką.

Diskusija vyks gegužės 31 d. 16 val. Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto 201 auditorijoje.

Diskusiją moderuos LKA narė, LR Vidaus reikalų ministerijos atstovė dr. Eglė Vileikienė.

Diskusijoje dalyvauja:

Dr. Skirmantas Bikelis (Lietuvos socialinių mokslų centro Teisės institutas)

Ainis Gurevičius (portalo Alfa žurnalistas)

Dr. Ilona Michailovič (Vilniaus universiteto Teisės fakultetas, Lietuvos kriminologų asociacijos valdyba)

Eglė Maziliauskienė (Lietuvos kriminalinės policijos biuras)

Dr. Justas Namavičius (Lietuvos apeliacinis teismas, Vilniaus universiteto Teisės fakultetas)

Po diskusijos kviesime neformaliam pokalbiui „Būsi Trečias“ Totorių g. 18, Vilnius