Renovatio studiorum 2024 Naujienlaiskiui 1080x600Rugsėjo 2-ąją visus fakulteto bendruomenės narius kviečiame drauge pasitikti naujuosius studijų metus. Tradicinės RENOVATIO STUDIORUM šventės metu kelsime Universiteto vėliavą, susitiksime fakultete vyksiančiuose renginiuose, popiet visų visų lauksime eisenoje, o po jos – iškilmingoje ceremonijoje Universiteto Didžiajame kieme.

Labai lauksime jūsų šventiniuose renginiuose!

Rugsėjo 2 d. šventinių renginių programa:

09:30 - 09:45 - Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.

10:30 - 12:00 - Mokslo metų pradžios šventė ir prof. dr. Jurgitos Lazauskaitės-Zabielskės Lectio Prima „Studijų motyvacijos kūrimas: ką siūlo šiuolaikinis mokslas?“, (VU Teatro salė, Universiteto g. 3)

12:20 – Bendra nuotrauka Bursų kieme.

12:30 - 13:30 - Pirmo kurso bakalauro studijų studentų susitikimas su Studijų programos komiteto pirmininkais ir studijų skyriumi.

12:30 - 13:30 - Pirmo kurso magistrantūros studijų studentų susitikimas su Studijų programos komiteto pirmininkais.

14:45 - 15:30 - Vilniaus universiteto darbuotojų, studentų ir alumnų eisena (nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų, Gedimino pr. 53).

15:30 - 16:30 - Iškilminga studijų metų pradžios „Renovatio Studiorum“ ceremonija universiteto Didžiajame kieme.

SVARBU: Rugsėjo 2–6 dienomis pirmo kurso bakalaurai dalyvaus integracijos dienose, šiomis dienomis jie paskaitose nedalyvaus. Prašome atkreipti į tai dėmesį.

Su pilna integracijos dienų programa galite susipažinti čia - https://www.studentauk.vu.lt/programa_3/?f=fsf

Šventės metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai bus talpinami su renginio komunikacija susijusiuose kanaluose.