StudentAUK2024Džiaugiamės, kad prisijungei prie Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto bendruomenės! Tavęs laukia įdomus ir naujas etapas – studijos! Tačiau prieš pasineriant į mokslo labirintus, kviečiame jus į jau tradicija tapusias įvadines dienas #StudentAUK.

Visą savaitę Jūsų lauks smagi veikla ir turiningi susitikimai, kurių metu sužinosite viską apie studijas ir gyvenimą universitete. Tai puiki galimybė susipažinti su naujais bendrakursiais ir pirmą kartą pasijusti naujos VU bendruomenės dalimi.

Šventinę įvadinių dienų #StudentAUK nuotaiką užtikrins gyvai ir nuotoliu vykstantys renginiai ir pristatymai.

Kviečiame susipažinti su įvadinių dienų programa ir dalyvauti veiklose!

Renginių metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai bus talpinami su renginio komunikacija susijusiuose kanaluose.

%MCEPASTEBIN%