stipVU Filosofijos fakulteto Psichologijos instituto Raidos psichopatologijos tyrimų centro mokslininkai įgyvendino Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis finansuotą projektą „Pusiau struktūruotas interviu asmenybės funkcionavimo vertinimui (STiP-5.1): pritaikymas paauglių asmenybės sutrikimo diagnostikai Lietuvoje“ (projekto finansavimo sutarties Nr. (1.78 MR) SU-1074/S-144)“.

Projekto metu parengta paaugliams pritaikyta lietuviškoji Pusiau struktūruoto interviu asmenybės funkcionavimo vertinimui (STiP-5.1) versija. Interviu, gavę mokymus, gali naudoti medicinos psichologai ir gydytojai vaikų ir paauglių psichiatrai asmenybės raidos disfunkcijų ir asmenybės sutrikimo vertinimui paauglystėje.

STiP vienlapis 24.08.302