Erasmus vejarodes inter copyGerb. dėstytojos ir dėstytojai,

Kviečiame Jus registruotis Erasmus+ dėstymo vizitams 2024-2025 m. m.

Elektroninė dėstytojų registracija vyks nuo 2024 m. rugsėjo 3 d. iki 2024 m. spalio 13 d.

Daugiau informacijos apie Erasmus+ dėstymo vizitus ir jų finansavimo tvarką rasite čia.

Partnerinių institucijų sąrašą, į kurias galima vykti Erasmus+ dėstymo vizitui, rasite čia.

Jei turite klausimų, kreipkitės į  savo fakulteto Erasmus koordinatorių arba į Simoną Vižinienę, Institucinę Erasmus+ koordinatorę Tarptautinių ryšių skyriuje (VU CR, 242 kab.), , tel. +370 5 268 7048.

(English version)

Dear Teachers,

We invite you to register for Erasmus+ teaching visit during the academic year 2024-2025.

Fill in the Application Form and submit it. The application deadline: 13 October 2024.

More information you may find in the attachment.

If you have any questions, please contact Simona Vižinienė, International Relations Office, email: , tel. +370 5 268 7048, or your faculty coordinator. The list of International Faculty Coordinators you may find here.