savizudybiu prevencija Ū.Šveikauskaitės iliustr 642x410Rugsėjo 10 d. minime Pasaulinę savižudybių prevencijos dieną ir ta proga džiaugiamės galėdami Jus pakviesti į 9-ąją Vilniaus savižudybių intervencijos metodų konferenciją.

Konferencija vyks lapkričio 22 d. nuo 9:00 iki 17:30 nuotoliniu būdu.

Registracija: https://forms.gle/9ptKiVc3Hepx1Zov9

Pranešėjai iš Australijos, Austrijos, Jungtinės Karalystės, Jungtinių Amerikos Valstijų ir Lietuvos kalbės apie:

• savižudybių rizikos vertinimą;
  • ketamino ir esketamino perspektyvas savižudybių prevencijoje;
  • alkoholį ir savižudybes;
  • besilaukiančių ir neseniai pagimdžiusių mamų psichikos sveikatą;
  • ekonomines intervencijas savižudybių skaičiui mažinti;
  • ASSIP programos, taikomos po mėginimo nusižudyti, patirtį Lietuvoje.

Pilną programą galite rasti čia: KONFERENCIJOS PROGRAMA.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas – ačiū Vilniaus miesto savivaldybei ir Sveikatos apsaugos ministerijai! Už 10 eurų administravimo mokestį bus galima užsisakyti METAS pažymėjimus.

Konferenciją organizuoja Vilniaus universiteto Suicidologijos tyrimų centras, mums padeda Higienos institutas ir Savižudybių prevencijos mokytojų asociacija.

Norinčių gauti elektroninį dalyvio pažymėjimą (registruotą METAS ir pripažįstamą kaip kvalifikacijos kėlimo patvirtinimą), prašysime padengti 10 eurų pažymėjimo administravimo išlaidas. Šį mokestį reikės sumokėti per 10 dienų po registracijos, bet ne vėliau lapkričio 15 d. imtinai.

Sumokėti už dalyvio pažymėjimo administravimą:

Savižudybių prevencijos mokytojų asociacija
LT87 7300 0101 5199 0215
Paskirtis: Dalyvio/ės vardas pavardė
Suma: 10 eurų

Jeigu reikalinga išankstinė sąskaita, prašome atsiųsti savo rekvizitus Savižudybių prevencijos mokytojų asociacijai, el. paštu:

Konferencija vyks lietuvių ir anglų kalbomis su galimybe pasirinkti sinchroninį vertimą.

Užsiregistravę dalyviai prieš konferenciją (iki lapkričio 21 d. imtinai) gaus prisijungimo nuorodą.

Lauksime Jūsų konferencijoje!

Daug linkėjimų nuo Suicidologijos tyrimų centro komandos!