FsF jubiliejus FsF ltFilosofijos fakulteto bendruomenę, bičiulius ir visus neabejingus Filosofijos fakultetui kviečiame švęsti Filosofijos fakulteto įkūrimo 445 ir atkūrimo 35 metų jubiliejų!

Rugsėjo 18-19 d. laukia šventiniai renginiai: koncertai, kūrybinės dirbtuvės, paskaitos ir veiklos Bursų kiemelyje bei iškilmingas minėjimas Vilniaus universiteto Teatro salėje. Vakarinę dalį užbaigs muzikinė programa klube „Tamsta“.

Kurkime šventinę nuotaiką drauge!

Pristatome gimtadienio programą:

Rugsėjo 18 d. (trečiadienis)
10.30–11:00 Šventės pradžia Bursų kiemelyje, kur Jūsų lauks šventiniai gimtadienio keksiukai ir gyva muzika
Fakulteto institutų organizuojamos veiklos
12.30–13:00 Ulijona Kaklauskaitė (SSDI): „Ekosocialinis masažas alkūnėmis“ (Bursų kiemelis)
  Agnė Girkontaitė ir Maryja Šupa (SSDI): „Interaktyvus etnometodologinis pratimas socialinių normų kvestionavimui“ (Bursų kiemelis)
  Jekaterina Navickė (SSDI): „Socialinės politikos eksperimentai“ (VU FsF 201 aud.)
  Renata Bikauskaitė (FI): „Nupiešk (abstrakčią) idėją!“ (Bursų kiemelis)
14.00–14.30 Sigita Girdzijauskienė, Dovilė Butkienė ir Dalia Nasvytienė: „Kūrybiškumo testas“. Šio renginio vietų skaičius ribotas (iki 15 žmonių), todėl kviečiame nevėluoti (VU FsF 303 aud.)
14.30–15.00 Natela Statkienė (ATSI): Turkiškos kavos degustacija (Bursų kiemelis)
  Gabija Vosyliūtė (ATSI): Chna dažais rašys Jūsų vardus hindi raštu (Bursų kiemelis)
  Asta Adler (PI): „Flamenko šokiai“ (Bursų kiemelis)
  Jurga Sidabrienė ir jos studentai (UMI): „Margaspalvis pasaulis“ Marmuravimo technika (Bursų kiemelis)
14.00–16.00 Rytis Stanikūnas (PI): „Mini psichologijos laboratorijos“ (VU Fsf, 004 kab.)
  Roma Jusienė, Alfredas Laurinavičius ir Laimutė Bulotaitė (PI): „Klausimynai: nustatykite savo nerimastingumą, interneto naudojimo įpročius ir kitą rizikingą elgesį“ (Psichologijos institutas, 202 kab.)
15.00–15.40 Dovilė Butkienė ir Dalia Nasvytienė: „Bendrųjų gebėjimų testas“ (VU FsF 308 aud.)
Rugsėjo 19 d. (ketvirtadienis)
14.15–15.00 Teatro salė. Svečių pasitikimas. Susitikimai, pokalbiai su kolegomis ir bičiuliais
15.00–17.00 Iškilmingas Filosofijos fakulteto sukakčių minėjimas Vilniaus universiteto Teatro salėje (Universiteto g. 3, II a.)
18.00–00.00 Muzikinis vakaras klube „Tamsta“ (Strazdelio g. 1, Vilnius). Bilietus galima įsigyti: Filosofijos fakulteto gimtadienis | tickets.paysera.com. Šventės metu bilietai bus keičiami į gėrimų kuponus ir vaišes
  Vakaro programa:
19.00 grupė „Gruodis“
19.45–20.30 Pertrauka
20.30–22.00 Domantas Razauskas ir grupė „Vos Vos“
22.00–00.00 DJ vakaras