forumasDžiaugiamės galėdami pakviesti į antrą kartą organizuojamą Sidabrinės visuomenės forumą. Tai seminaras, kurio tikslas sutelkti mokslininkus, viešosios politikos formuotojus, praktikus ir plačiąją visuomenę diskusijai apie senėjimo temas.

Programa:

15:00 – 15:30 dr. Madara Mikelsone (Riga Stradinš University): „Healthy Aging Across the Baltic and Nordic Regions: A Longitudinal Comparison Analysis“ (pranešimas anglų kalba).

15:30 – 16:00 doc. Jekaterina Navickė (Vilniaus universitetas): „Pozityvus senėjimas Lietuvoje: kaip senėsime ir kaip tai matuosime?”

16:00 – 16:30 dr. Dovilė Daugėlienė (Vytauto Didžiojo universitetas): „Amžizmas sveikatos ir socialinių paslaugų srityse: ar galime jį įveikti?” (pranešimo bendraautorė: I. Gaižauskaitė)

16:30 – 17:00 dr. Gražina Rapolienė (Lietuvos socialinių mokslų centras): „Kaip paskatinti vyresnių žmonių skaitmeninę įtrauktį?” (pranešimo bendraautorės: M. Gedvilaitė-Kordušienė, V. Tretjakova ir G. M. Steponavičiūtė)

Data: 2024 m. spalio 1 d., 15:00 val. Vieta: VU Filosofijos fakultetas (Universiteto g. 9, Vilnius), 214 auditorija.

Forumas bus transliuojamas MS Teams platformoje, nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams. Renginyje galima dalyvauti gyvai arba nuotoliu.

Prašome užsiregistruoti iki 2024 m. rugsėjo 26 d.: https://forms.office.com/e/QfsS5k7mzY

Seminarą organizuoja:
Taikomosios (Specialiosios) psichologijos komanda,